پرتال
پرتال
پرتال
portal
 
Dorsa WebHosting
مزایای استفاده از پرتال نسبت به طراحی سایت اختصاصی چیست ؟
- صرفه‌جویی در زمان ایجاد و بروزرسانی وب سایتها : در حالی که طراحی و پیاده سازی یک وب سایت اینترنتی به صورت اختصاصی , ماهها به طول می انجامد ، قراردادن اطلاعات سایتتان در قالب یک پرتال از پیش طراحی شده ، بیش از یکی دو هفته طول نخواهد کشید . این صرفه جویی در زمان ، احتمالا محرک بسیار خوبی برای طراحی وب سایت شما با یک پرتال است .یک پرتال کلیه نیازهای مشتریان را پیش بینی کرده و پس از درخواست مشتری برای طراحی وب سایت ، کافی است نسخه ای از یک وب سایت طراحی شده توسط این پرتال بر روی اینترنت قرار گیرد . با این توصیف هزینه طراحی و پیاده سازی یک وب سایت به شدت کاهش می یابد .
- پشتیبانی مطمئن تر : با توجه به اینکه طراحی وب سایتهای اختصاصی ، معمولا یک بار برای شما و متناسب با نیاز شما انجام می شود و برای سایرین کاربردی ندارد ، لذا چنانچه تیم طراح سایت از پشتیبانی آن سر باز زد ، کس دیگری نیز نخواهد توانست وب سایتی که دیگران نوشته اند را پشتیبانی کند لذا نمی توانید تجارت خود را بر این اساس پایه ریزی نمایید . این در حالی است که شرکتهای طراحی وب سایت که صاحب پرتال های پرتال می باشند ، با تعداد زیادی مشتری مواجه اند که قبلا برای ایشان از پرتال ایشان استفاده نموده اند . طبیعتا این شرکتها می بایست پشتیبانی کاملی از سیستم مدیریت محتوای خود به عمل آورند .
- انعطاف‌پذیری بیشتر : پرتال ها بسیار انعطاف پذیرتر از وب سایت های خاص منظوره اند.لذا می بایست از مستندات , آموزش و سادگی بیشتری برخوردار باشند .
- امنیت بالاتر وب‌سایت : با عنایت به اینکه تعداد زیادی وب سایت به کمک پرتال ها راه اندازی شده است ، لذا شرکت طراح دائما در حال رفع ایراد , ارتقاء قابلیت ها و افزایش امنیت آن است .
- شما می دانید و می بینید چه چیزی را خریداری می نمایید : وقتی شما از شرکت طراح سایتی می خواهید تا وب سایت اختصاصی برای شما طراحی کنند ، نمی دانید نهایتا برآیند تلاشهای انجام شده بعد از چندین ماه در آن شرکت چه خواهد شد و آیا محصول نهایی ، همان چیزی است که شما در ذهن می پروراندید . این در حالی است که وقتی شما طراحی سایت خود را با یک پرتال انجام می دهید ، می دانید و می بینید چه چیزی را خریداری می کنید.
- حل معضلاتي چون پيچيدگي مديريت سيستم، افزونگي اطلاعات و تداخل اطلاعات
- استفاده از پورتال به عنوان يک مزيت رقابتي بين سازمانهاي خصوصي و دولتي
- يگانه منبع تعاملي در رابطه با اطلاعات و خدمات سازمان‌ها و جامعيت و يکپارچگي سيستم ارائه دهنده خدمات
- سازماندهي محتويات و برنامه‌هاي کاربردي سازمانها به‌طوري که نياز گروه‌هاي مختلف موجود برآورده مي¬شود.
- نهادينه شدن فناوري اطلاعات در سازمان به منظور مديريت اطلاعات و دانش
- امكان تصميم گيري، كنترل و نظارت بهتر مديران ارشد جهت نيل به اهداف سازمان بر اساس اطلاعات دقيق و به‌‌روز
- كاهش چشمگير هزينه¬ها
- عملكرد بهتر سازمان بخاطر تجميع اطلاعات سايت‌هاي مختلف در يك نماي واحد
- افزايش رضايت‌مندي مشتريان و كاربران
- افزايش بهره‌وري به واسطه تعاملات بهتر بين كاركنان و مشتريان
- يكپارچه¬سازي اطلاعات و خدمات و تسهيل در ارائه آن
- دسترسي آسان به برنامه‌هاي كاربردي
- تنوع در ارائه سرويسها و خدمات
- دسترسي پويا به محتويات اطلاعات برنامه‌ها و روندهاي كاري و اداري مختلف
- رعايت محرمانگي در ارائه اطلاعات
 
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
.Copyright © 2010 DorsaGroup - All Right Reserved
Powered by DorsaPortal