پرتال
پرتال
پرتال
portal
 
Dorsa WebHosting
استانداري اصفهان
پرتال استانداري تهران
پرتال ديوان محاسبات كل كشور
فناوري اطلاعات و ارتباطات شركت پست
پتروشيمي پارس
پرتال شركت توزيع نيروي برق شيراز
شركت آب و فاضلاب كشور
پرتال شهرداري اصفهان
شهرداري رشت
پرتال انجمن رمزايران
گروه صنايع گيتي پسند
راه آهن جمهوري اسلامي ايران
دانشگاه اصفهان
دانشگاه خواجه نصيرالدين تهران
دانشگاه علوم پزشكي بيرجند
دانشگاه علوم پزشكي جهرم
دانشگاه علوم پزشكي شهركرد
تیکتینگ
پرتال سازمانی درسا
پرتال مجموعه‌ای از صفحات وب است که به هم پیوند خورده‌اند و این مجموعه به صورتی تشکیل شده است که سازمان اطلاعات، دستیابی به اطلاعـات و فعل و انفعـال با آن را در وب سـاده می سازد. این صفحات یک نقطه ورود واحد ایجاد می‌کنند که کاربرانشان را قادر می‌کند تا اطلاعات منابع مختلفی را به صورت یکجا ببینند. هر بار که صفحـه‌ای از پرتـال در وب نمایش داده شـود، به صورت خودکار گـردآوری و قالب‌بندی می‌شود تا با آخرین محتوا و قالب‌بندی که برای آن صفحه انتخاب شده است، هماهنگ باشد.
پرتال های سازمانی اساساً با دو هدف، شامل مدیریت متمركز اطلاعات تجـاری در سازمانهـا و ارائه خدمـات اطلاعـاتی روزآمد طـراحی شدند.این پرتال ها علاوه بر اطلاع‎رسانی زمینه‎های تعامل میان مدیران و كارمندان و مشتریان یا كاربران را ایجاد می‎نمایند.
نمونه مشتریان امکانات امتیازات
پرتال سازمانی درسا
dorsa workflow-سيستم گردش كار درسا

سیستم مدیریت کسب و کار یا BPMS سیستمی می‏باشد که از روشی نظام مند و یکپارچه برای طراحی، اجرا و کنترل فرآیندهای کسب و کار استفاده می کند.فرآیند به دنباله ای از فعالیت ها گفته می شود که یکی پس از دیگری به جریان می افتند و با تشکیل دادن مجموعه ای از فعالیت ها، یک یا چند ورودی را به یک یا چند خروجی تبدیل می کنند.به عنوان مثال در یک سازمان یک فرایند می تواند گرفتن مشخصات شخصی و آدرسی شخص براساس شخصیت حقیقی یا حقوقیش باشد که این فرایند با استفاده از یک یا چند فرم صورت می پذیرد.
BPMS سیستمی است که می تواند برای هریک از فرآیندهای سازمان به صورت خودکار طرح ریزی کرده و فرم و ... بسازد و همه را به صورت یکپارچه در کنار هم قرار بدهد.

نمونه مشتريان امكانات امتيازات

dorsa workflow-سيستم گردش كار درسا

dorsa e-Tools-ماژولساز درسا

همواره توسعه پُرتال ها یکی از دغدغه های بزرگ مشتریان پُرتال ها می باشد. کمبود نیروی انسانی متخصص، هزینه های بالا، وابستگی به شرکت های تولید کننده پُرتال، از جمله عواملی است که سازمان ها را از توسعه و بهبود پُرتال های خود و حرکت به سمت پُرتال هاي خدمت محور باز می دارد. پُرتال سازمانی دُرسا در راستای تولید پُرتال فارسی آسان، اقدام به ایجاد ماژول ساز خود به نام Dorsa E-Tools در سال 87 نمود تا برای اولین بار در پُرتال ها، امکان توسعه بدون دانش فنی را برای كاربران به ارمغان بیاورد. استقبال از این نوآوری به حدی بود که امروز شاهد نمایش این اثر در سایر پُرتال ها هستیم و ما به این امر خوشحال و مفتخریم.

نمونه مشتریان امکانات امتیازات

dorsa e-Tools-ماژولساز الکترونیکی درسا

Dorsa DIS

پُرتال ها با امکان اتصال کلیه نرم افزارهای درون سازمانی به پُرتالEnterprise Integration Platform یک دروازه تبادل اطلاعات بین داخل سازمان و خارج سازمان ایجاد می نمایند.ُکلیه نرم افزارهای درون سازمانی می توانند به پُرتال سازمانی دُرسا متصل شده و یک دروازه تبادل اطلاعات بین داخل سازمان و خارج سازمان ایجاد نمایند.پُرتال سازمانی دُرسا با استفاده از فرم ساز الکترونیکی و سیستم گردش کار قدرتمند دُرسا به منابع درون سازمانی با استفاده از XML ،Web Service ،Database و… متصل شده و همراه با گردش فرایندها به راحتی و بدون نیاز به کدنویسی، سرویس های الکترونیکی سازمان را پیاده سازی می کند.

نمونه مشتریان امکانات امتیازات

dorsa DIS

پس از بررسی و مطالعات بسیار با توجه به سیاست اصلی گروه نرم افزاری درسا که همواره بر پایه تولید بر اساس نیاز داخلی بوده است ،بر آن شدیم تا با استفاده از MVC بسته نرم افزاری فرم ساز الکترونیکی محصولی بی مانند و کلیدی را به کاربران ایرانی تقدیم کنیم .
محصول Dorsa E-Form این امکان را به کاربران می دهد تا با طراحی فرم های الکترونیکی بتوانند ساختار پرتال خود را توسعه داده واز آن در شرایط زمانی مختلف استفاده نمایند . فرم ساز درسا یک محیط یکپارچه را در اختیار کاربران قرار داده تا به سادگی و با سرعت زیاد بتوانند انواع فرم های مورد نیاز را به صورت کاملا online طراحی و به پرتال متصل نمایند . محیط ویژوالی با قابلیت Drag & Drop توانمندی خاصی به فرم ساز درسا افزوده است .
نمونه مشتریان امکانات امتیازات

فرم ساز درسا - Dorsa eform

مدیریت محتوا - dorsa cms

نرم افزار Dorsa CMS يک نرم افزار ايجاد و مديريت وب سايت با قابليتهاي بسيار گسترده مي باشد. کاربران بدون نياز به تخصص ، به راحتي ، در مدت زمان بسيار کوتاه قادر خواهند بود سايت مورد نظر خود را کاملا پويا و قدرتمند در تمام ساعات شبانه روز مديريت نمايند. اين نرم افزار به گونه اي طراحي شده است که مدير سايت را (تنها با داشتن اطلاعات در حد تايپ) قادر خواهد ساخت کليه نيازهاي خود شامل گرافيک ، چيدمان صفحه ، دسته بندي و مديريت اطلاعات ، مديريت اسناد و محتواي سايت خود را ، با توجه به سليقه خود ، بي نياز از هرگونه ابزار و تخصصي خاص ، در کوتاهترين زمان ممکن توليد و مديريت نمايد.

نمونه مشتریان امکانات امتیازات

مدیریت محتوا- Dorsa cms

پیامک درسا - dorsa sms

گروه نرم افزاری دُرسا بسته نرم افزاری مدیریت پیامک خود را با هدف پوشش بهترین سرویس اطلاع رسانی و خدمات رسانی با پیامک عرضه داشته است تا محصول دیگری را چون سایر محصولات خود ، برترین و قوی ترین نرم افزار ارسال پیامک فارسی به بازار عرضه دارد.

این بسته نرم افزاری به تمامی شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ امکانات بسیار مفید و ویژه ای را می دهد تا علاوه بر کاهش هزینه ها، بر افزایش سود و بهره وری سازمان خود در زمینه های متعدد بیفزاید.

نمونه مشتریان امکانات امتیازات

پیامک درسا - Dorsa sms

عوارض خودرو پرتال شهردراي اصفهان
_________________________________________________
سامانه شكايت پرتال استانداري تهران
_________________________________________________
سيستم شهرسازي شهرداري بهارستان
_________________________________________________
سامانه استخدام
_________________________________________________
 
گروه درسا در دومین نمایشگاه صنعت بومی سایبریdorsa
حضور و کسب عنوان محصول برگزیده نمایشگاه صنعت بومی سایبری
بازديد معاون علمي و فناوري رئيس جمهور از پرتال درسا در نمايشگاه سايبري
 
حضور پرتال سازماني درسا در دومين نمايشگاه صنعت بومي سايبري، در سالن مركز ملي فضاي مجازي
 
 
كســـب عنـــوان محصول بـرگزيــده نمايشــگاه، افتـخاري ديـگر از افتـخارات شـركـت فنـاوري اطـلاعـات پـاسـكال سيـستـم پـويـا


بازديد سردار جلالي رئيس سازمان پدافند غير عامل كشور، از محصول برتر نمايشگاه صنعت بومي سايبري
 
.Copyright © 2010 DorsaGroup - All Right Reserved
Powered by DorsaPortal